Etancelle Aesthetic

Etancelle Aesthetic to firma stworzona przez profesjonalistów z branży medycyny estetycznej. Dynamiczny rozwój firmy jest efektem doświadczenia zdobytego w trakcie wieloletniej współpracy z klinikami medycyny estetycznej oraz naukowymi ośrodkami badawczymi. Firmę tworzą pasjonaci stawiający sobie za cel wprowadzanie nowych standardów oraz innowacyjnych rozwiązań do gabinetów oraz klinik.

Naszą specjalnością w szczególności jest śledzenie najnowszych światowych rozwiązań w zakresie medycyny anti aging, a następnie indywidualne dopasowywanie jej osiągnięć i najlepszych technologii do potrzeb rynku. Firma dystrybuuje specjalistyczny sprzęt oraz najwyższej jakości dermokosmetyki dedykowane lekarzom medycyny estetycznej, a także specjalistom kosmetologii medycznej.


Twórcy Etancelle Aesthetic


W naszym portfolio znajdują się m.in. marki takie jak: laser P.L.E.A.S.E®Professional firmy Pantec stanowiący najbardziej przełomowe rozwiązanie w laseroterapii. Jest to jedyne urządzenie na świecie pozwalające na połączenie laseroterapii Er:YAG z podaniem substancji aktywnych do wybranych warstw skóry. Proponujemy Państwu także profesjonalne urządzenia niemieckiej marki Zimmer.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią profesjonalne hiszpańskie dermokosmetyki marki Solve. Jesteśmy świadomi, że najlepsze efekty zabiegowe można osiągnąć wykorzystując jedynie terapie o najwyższej skuteczności, dlatego wciąż szukamy najlepszych rozwiązań o potwierdzonej jakości. Osoby zainteresowane współpracą z przyjemnością zapraszamy do kontaktu z nami.


Rekomendują nas