Etancelle Aesthetic

Etancelle Aesthetic to firma stworzona przez profesjonalistów z branży medycyny estetycznej. Dynamiczny rozwój firmy jest efektem doświadczenia zdobytego w trakcie wieloletniej współpracy z klinikami medycyny estetycznej oraz naukowymi ośrodkami badawczymi. Firmę tworzą pasjonaci stawiający sobie za cel wprowadzanie nowych standardów oraz innowacyjnych rozwiązań do gabinetów oraz klinik.

Naszą specjalnością w szczególności jest śledzenie najnowszych światowych rozwiązań w zakresie medycyny anti aging, a następnie indywidualne dopasowywanie jej osiągnięć i najlepszych technologii do potrzeb rynku. Firma dystrybuuje specjalistyczny sprzęt oraz najwyższej jakości dermokosmetyki dedykowane lekarzom medycyny estetycznej, a także specjalistom kosmetologii medycznej.


Twórcy Etancelle Aesthetic


W naszym portfolio znajdują się m.in. marki takie jak: laser P.L.E.A.S.E®Professional firmy Pantec stanowiący najbardziej przełomowe rozwiązanie w laseroterapii. Jest to jedyne urządzenie na świecie pozwalające na połączenie laseroterapii Er:YAG z podaniem substancji aktywnych do wybranych warstw skóry.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią profesjonalne hiszpańskie dermokosmetyki marki Solve. Jesteśmy świadomi, że najlepsze efekty zabiegowe można osiągnąć wykorzystując jedynie terapie o najwyższej skuteczności, dlatego wciąż szukamy najlepszych rozwiązań o potwierdzonej jakości. Osoby zainteresowane współpracą z przyjemnością zapraszamy do kontaktu z nami.


Rekomendują nas