FORMY PŁATNOŚCI

 1. Za pobraniem
  Przy wysyłce za pobraniem koszty zamówienia wraz z kosztami dostawy przekazujesz Kurierowi przy odbiorze przesyłki. Jedyną możliwą formą płatności jest w tym przypadku gotówka.Przy odbiorze zamówienia pamiętaj aby mieć przygotowaną dokładną sumę, jaką masz na rachunku (łączny koszt produktów i dostaw). Kurier może nie mieć możliwości wydania reszty.
 1. Przelewy24
  W naszym sklepie za obsługę e-przelewów odpowiedzialny jest system Przelewy24, który posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej i szyfruje wszystkie swoje transakcje za pośrednictwem protokołu SSL.Jeśli wybierzesz tę metodę, system przekieruje Cię na stronę Przelewy24, umożliwiając dokonanie płatności w kilka minut.Za datę zapłaty uznaje się moment uznania rachunku bankowego Sprzedawcy całą kwotą przypadającą do zapłaty.Następnie powrócisz na stronę naszego sklepu. Zamówienie zostanie automatycznie złożone, natomiast do realizacji przekażemy je dopiero po zaksięgowaniu wpłaty.
 1. Przelew tradycyjny
  Przelewu możesz wykonać on-line, za pośrednictwem portalu swojego banku, bezpośrednio w placówce banku lub na poczcie na podane poniżej konto bankowe.
  WAŻNE: pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać numer Twojego zamówienia, dzięki czemu będziemy w stanie zrealizować je szybciej.

  DANE DO PRZELEWU:
  Etancelle Aesthetic Company
  Al. Jana Paweł II 27
  00-867 Warszawa

  mBank 97 1140 2004 0000 3102 7891 4114

 1. Karta płatnicza
  Płatności kartą w naszym sklepie możesz dokonać poprzez serwis Stripe. Firma rozlicza transakcje w złotówkach za pomocą kart: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic oraz American Express.Aby skorzystać z tej metody, należy wpisać do specjalnego formularza: numer karty, datę jej ważności oraz numer CVV umieszczony z tyłu przy wzorze podpisu. Nie należy mieć obaw przed tym sposobem – transakcje kartą płatniczą są dodatkowo zabezpieczone szyfrowaniem SSL. Po zweryfikowaniu karty, co zazwyczaj dzieje się błyskawicznie, Twoje konto bankowe zostanie obciążone, a należność za towar zostanie przelana do naszego sklepu.